"YOU CAN'T DO TODAY'S JOB WITH YESTERDAY'S METHODS AND BE IN BUSINESS TOMORROW"


AWS User Group PL ROADSHOW

AWS User Group PL ROADSHOW

AWSUG

Cześć!

Dawno się nie słyszeliśmy ponieważ przez ostatni rok wiele się nie działo na moim blogu. Postanowiłem to jednak nadrobić i zacząć znów częściej publikować.

Ponieważ jest ku temu świetna okazja, podzielę się dziś z Tobą, tym co przygotowujemy w ramach społeczności AWS User Group PL.

Razem z Przemkiem Malakiem oraz Jarkiem Zielińskim pracujemy nad serią ciekawych zdarzeń pod tytułem AWS User Group ROADSHOW.

Co się zadzieje?

W ramach całej akcji odbędzie się seria spotkań w czterach miastach: Gdańsk, Katowice, Poznań i Warszawa.

W każdej lokalizacji spotkamy się dwa razy na:

1. Całodzienne warsztaty z chmurą AWS.

Sobota to dzień z warsztatami, gdzie będzie okazja poznać lepiej chmurę AWS, a przy okazji zbudujemy realne rozwiązanie.

Najlepsze jest to, że warsztaty są dla KAŻDEGO, nie ma znaczenia czym zajmujesz się na codzień i jaki masz poziom zaawansowania w rozwiązaniach AWS.

Na początek zrobimy krótkie wprowadzenie, czym jest chmura AWS, oraz kilka podstawowych kwesti związanych z kontem AWS. Nastepnie w kolejnych laboratoriach będziemy budować rozwiązanie składające się z różnych serwisów przy okazji omawiając je dokładniej.

Co zbudujemy?

Wyobraź sobie,że jesteś programistą. Może nawet nie musisz sobie tego wyobrażać ;-) Kończysz pracę nad aplikacją, która zmieni Twoje życie. Musisz tylko jakoś udzielać licencji na jej używanie.

W trakcie warsztatów zbudujemy rozwiązanie, które pozwoli Ci przypisywać licencje na określoną ilość dni. Będziesz móc automatycznie przydzielać licencje trialowe. To znaczy nie Ty, tylko rozwiązanie które zbudujesz w trakcie warsztatów.

Będziesz mieć także możliwość zapisywania np. komentarzy od użytkowników, bądź też różnego rodzaju issues, które czasem mogą się pojawić w aplikacji.

W rozwiązaniu nie dotkniemy nawet jednego serwera.
Nie, nie… kontenerów też nie będzie :-) Wszystko w oparciu o usługi serverless w AWS.

2. Popołudniowo-wieczorny meetup.

Czyli już dobrze znane (a jeśli nie to tym bardziej Cię zapraszamy) popołudniowe spotkanie, gdzię będzie okazja posłuchać ciekawych wystąpień oraz wspólnie podyskutować i poznać się lepiej.

Kiedy startujemy?

Już w najbliższa sobotę 2-ego marca spotykamy się w Katowicach na warsztach. Dzięki uprzejomości Kuby Gruba.IT oraz firmie Northmill bez której nie udałoby się zorganizować tego, spotkamy się w auli Uniwersytetu Śląskiego.

Jeśli wciąż Ci będzie mało (na co mamy nadzieję), to 13 marca odbędzię się meetup w Strefie Centralnej, gdzie wystąpią najlepsi specjaliści Wojciech Dąbrowski oraz Wojciech Gawroński.

Rejestracja na meetup znajduje się TUTAJ.

Co dalej?

Pełny rozkład jazdy wygląda w tej chwili tak:

Gdzie Warsztaty Meetup
Katowice 02.03 13.03
Warszawa 13.04 18.04
Gdańsk 18.05 02.05
Poznań 15.06 19.06

Rejestracja jest prosta wystarczy wybra datę z tabelki i potwierdzi swoją obecnosc.

Specjalnie dla Ciebie, ogłosilismy już wszystkie meetupy tak aby dać Ci możliowść wybrać najlepszą dla Ciebie datę i lokalizacje.

PARTNERZY

Ci wszyscy, bez których nie udałoby się tego zorganizować. Lista napewno będzie rosła ;)

TechData Northmill

Gruba.IT Vernity Chmurowisko


Share this:


Komentarze: