"YOU CAN'T DO TODAY'S JOB WITH YESTERDAY'S METHODS AND BE IN BUSINESS TOMORROW"


PCUG #10 Łódź - Info o spotkaniu

PCUG #10 Łódź - Info o spotkaniu

Cześć.

Już w ten czwartek spotykamy się na dziesiątym spotkaniu Public Cloud User Group. Spotkanie o tyle wyjątkowe, że po raz pierwszy odbędzie się poza Warszawą. Osobiście bardzo się cieszę, że spotkania grupy odbywają się w kolejnych miastach.

Agenda kszałtuje się bardzo podobnie jak dotychczas, czyli od godziny 9 otwarta jest rejestracja, a o 10 ruszamy pełną parą. Dokładna agendę spotkania znajdziesz TUTAJ.

Poniżej, kilka przydatnych informacji.

Miejsce:

Spotykamy się Centrum Biznesowym Faktoria przy ulicy Dowborczyków 25. Wejście do budynku jest od ulicy Dowborczyków, gdzie kierujemy się na recepcję w celu “odhaczenia”. Stąd zostaniesz pokierowana/y do sali.

Dojazd:

Komunikacja miejska
Dojazd tramwajami 1,5, 8,10,14

Z dworca Łódź Fabryczna można przejechać 3 przystanki tramwajami z przystanku Kilińskiego-mBank do Kilińskiego-Nawrot -linie 1 oraz 5.

Jeśli planuejsz przyjechać autem, to warto pamiętać, że w Łodzi obowiązuje strefa płatnego parkowania. Na szczęście ulica Dowborczyków jest ulicą graniczną strefy w związku z czym można próbować parkować w bocznych uliczkach. (dokładna mapa strefy parkowania znajduje się tutaj).

Poniżej kilka sugestii na parkingowych od Pawła:

Parkowanie1

Parkowanie 4 Parkowanie2 Parkowanie3

Do zobaczenia!


Share this:


Komentarze: