"YOU CAN'T DO TODAY'S JOB WITH YESTERDAY'S METHODS AND BE IN BUSINESS TOMORROW"


O mnie

Uważam, że Cloud Computing jest elementem trwającej od wieków ewolucji. Warto pamiętać, że na drodze ewolucji pojawiają się co jakiś czas pewne przełomowe momenty. Myślę, że to właśnie Cloud Computing jest takim przełomem, który definitywnie zmienia sposób w jaki technologia napędza biznes.

Każda nowa rzecz na początku wzbudza wątpliwości, strach i wyparcie. Wiąże się to głównie z brakiem wiedzy o danej rzeczy. Dlatego właśnie na tej stronie staram się dostarczać Ci różnych ciekawych informacji związanych z Cloud Computingiem i najnowszymi trendami. Wiem, że masa informacji jaka codziennie przelewa się przez Internet jest ogromna i dlatego wybieram te najciekawsze i publikuje w cotygodniowych wydaniach Info Break.

Jestem osobą z “backgroundem” technicznym, dlatego poza aspektami biznesowymi i organizacyjnymi o których możesz poczytać w zakładce Artykuły, piszę też o konkretach technologicznych. Te informacje znajdziesz w zakładce Tips&tTricks.

Z branżą IT związany jestem od ponad 14 lat. Pracowałem w tym czasie z różnymi technologiami i z różnymi typami firm. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają mi w pełni rozumieć, jak Cloud Computing adresuje różne problemy, zarówno biznesowe jak i techniczne.

Jeśli szukasz pomocy w zrozumieniu i poznaniu tego w jaki sposób Cloud Computing może pchnąć Twój biznes na kolejny poziom. Jeśli szukasz wsparcia związanego z przeniesieniem lub uruchomieniem swojej aplikacji w chmurze, napisz/zadzwoń do mnie. Bardzo chętnie Ci pomogę.

Jeśli interesują się wartościowe informacje o Cloud Computing, zapisz się na listę mailingową. Nie rozsyłam spamu, tylko okazyjne wartościowe wiadomości.
Share this: